Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Hypermarket » Albert Hypermarket

Albert Hypermarket

 Hypermarket Albert v Obchodním centru Olympia Mladá Boleslav nabízí na své ploše 6000 m² opravdu  vše pod jednou střechou. Díky přehledné orientaci zde pohodlně uděláte jak rodinný nákup, tak pořídíte i rychlou svačinu do školy či do práce. Vybrat si můžete z více než 25 000 položek. Díky prestižnímu ocenění Národní cena kvality České republiky, které obchodní řetězec Albert získal již potřetí, si můžete být jisti kvalitou nabízeného zboží. Takto oceněné společnosti musí trvale splňovat nebo dokonce překračovat očekávání a především pak projevovat každodenní úsilí zkvalitnit nabídku výrobků a služeb pro koncové zákazníky. 

 

U vstupu naleznete sezonní zboží či zboží z katalogů, dále prodejna disponuje pekárnou, která nabízí denně čerstvé pečivo vlastní výroby i produkty od lokálních dodavatelů, a nechybí samozřejmě ani obsluhované úseky masa, ryb, uzenin, sýrů a lahůdek. Centrum celé prodejny však představuje prostor s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny, kde zákazníci navíc naleznou recepty pro inspiraci k vaření – stejně jako v oblíbeném Albert magazínu.

 

Hypermarket Albert se ale nesoustředí výhradně na jídlo. Čeká zde na vás i široká nabídka vín a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů, oddělení drogerie a kosmetiky, vybavení do kanceláří, textil, knihy, hygienické potřeby, vše pro zvířata a mnoho dalšího.

 

Napříč všemi sortimenty jsou k dostání produktové řady vlastních značek BASIC, Albert Quality, Albert Excellent, Albert Bio a nově také Albert Veggie pro vegetariány nebo Albert FreeFrom pro zákazníky potýkajícími se s intolerancí na lepek či laktózu.

 

Při placení máte v hypermarketu Albert nyní nově možnost uplatnit stravenky společnosti Sodexo. Pro opravdu výhodný nákup připravuje hypermarket Albert každý týden letáky s akčními položkami, oblíbené jsou také sběratelské kampaně pro děti i dospělé. Koupí igelitové tašky navíc můžete přispět Nadačnímu fondu Albert, který prostředky rozděluje do projektů v jednotlivých regionech.

Těšíme se na vás. 

Otevírací doba

07:00 - 22:00

Oficiální www

www.ihyperalbert.cz/

Kontakt

Telefon: +420 326 373 110
Fax: 326 373 198
E-mail: 0190hos@ahold.cz

detail na mapě

Obchodní jednotka č. U1

Služby obchodu

 • Platba kartou
  Přijímáme platební karty


  visa_electron.jpg visa.jpg maestro.gif jcb.gif mastercard.gif 

 • Reklamace na prodejně
  Můžete reklamovat i zboží zakoupené v jiné naší prodejně.
 • Dárkový poukaz
  Věnujte jako dárek poukaz na nákup zboží.

Akce obchodu

Dětská sběratelská kampaň Albertova zahrádka

Dětská sběratelská kampaň Albertova zahrádka

Pod záštitou Ministerstva zemědelství pokračuje další dětská sběratelská kampaň, která učí děti zdravé výživě a chce je hravou formou naučit, jak správně pěstovat nejen bylinky.

Pro podpoření kampaně byla vytvořena microsite, kde naleznou zákazníci veškeré informace, včetně inspirujících receptů.

Více na webu

U nás nakoupíte bez peněz

U nás nakoupíte bez peněz

Připomínáme, že jako první řetězec akceptujeme až 5ks stravenek ve všech našich prodejnách. Na stravenky vracíme do 10 Kč.

Více informace na web

Chalupářská sezona!

Chalupářská sezona!

Užijte si víkendy plné zábavy s přáteli a rodinou. V hypermarketech Albert naleznete širokou nabídku vybavení na chaty a chalupy.

Valentýnská nabídka!

Valentýnská nabídka!

Nejen květiny naleznete v hypermarketech Albert. Nezapomeňte na svátek zamilovaných.

Týdenní nabídka Albert

Týdenní nabídka Albert

 Podívejte se na online akční leták platný do 16.2.

Akční leták

Albertova zahrádka

Albertova zahrádka

V době, kdy na obloze je sluníčka ještě málo, příroda je šedivá nebo bílá, přichází prodejny Albert s barevnou a veselou kampaní “Albertova zahrádka”.

S kampaní, která přináší plno skvělých tipů a nápadů, jak se nejen naučit zásady zdravého stravování, ale jak si třeba vypěstovat i své vlastní rostlinky. Pro své zákazníky chce být Albert inspirací zdravého životního stylu, zdravých receptů a také jakýmsi pomocníkem při vymýšlení edukativní zábavy pro jejich děti. Zatímco si děti budou pěstovat své vlastní rostlinky, pro rodiče bude mnohem snazší přesvědčit je jíst mnohem zdravější jídla třeba právě z ingrediencí, které samy vypěstují.

Kampaň s názvem „Albertova zahrádka“ bude probíhat od 27.1. do 1.3.2016
a tentokrát budou zákazníci sbírat balíčky se samolepkami. V některých z balíčků se skrývá navíc 1 ze 12 druhů semínek k vypěstování. Jeden balíček, obsahující 4 samolepky, získá zákazník za každých 200 Kč nákupu nebo nákup partnerských produktů. Celkem může nasbírat až 93 různých samolepek.

Navíc budou zákazníci moci zakoupit zahradnickou knížku „Albertova zahrádka“ se spoustou zábavy, tipů a triků, jak si doma vypěstovat vlastní rostlinky, skleník, květináček s výsevním substrátem, lopatku, konvičku a dětské zahradnické rukavice.

Národní cena kvality

Národní cena kvality

Již po třetí jsme vyhráli prestižní ocenění národní cena kvality a to hned v kategorii Excelence.

Více informací na našem webu.

Fotogalerie

Větší fotografie

Další obchody v sekci Hypermarket


zpět na přehled obchodů

Newsletter

Aktuality až na Váš e-mail:

podmínkami

Napište číslicí číslo "pět"