Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Hypermarket » Albert Hypermarket

Albert Hypermarket

 Hypermarket Albert v Obchodním centru Olympia Mladá Boleslav nabízí na své ploše 6000 m² opravdu  vše pod jednou střechou. Díky přehledné orientaci zde pohodlně uděláte jak rodinný nákup, tak pořídíte i rychlou svačinu do školy či do práce. Vybrat si můžete z více než 25 000 položek. Díky prestižnímu ocenění Národní cena kvality České republiky, které obchodní řetězec Albert získal již potřetí, si můžete být jisti kvalitou nabízeného zboží. Takto oceněné společnosti musí trvale splňovat nebo dokonce překračovat očekávání a především pak projevovat každodenní úsilí zkvalitnit nabídku výrobků a služeb pro koncové zákazníky. 

 

U vstupu naleznete sezonní zboží či zboží z katalogů, dále prodejna disponuje pekárnou, která nabízí denně čerstvé pečivo vlastní výroby i produkty od lokálních dodavatelů, a nechybí samozřejmě ani obsluhované úseky masa, ryb, uzenin, sýrů a lahůdek. Centrum celé prodejny však představuje prostor s rozsáhlou nabídkou ovoce a zeleniny, kde zákazníci navíc naleznou recepty pro inspiraci k vaření – stejně jako v oblíbeném Albert magazínu.

 

Hypermarket Albert se ale nesoustředí výhradně na jídlo. Čeká zde na vás i široká nabídka vín a dalších alkoholických i nealkoholických nápojů, oddělení drogerie a kosmetiky, vybavení do kanceláří, textil, knihy, hygienické potřeby, vše pro zvířata a mnoho dalšího.

 

Napříč všemi sortimenty jsou k dostání produktové řady vlastních značek BASIC, Albert Quality, Albert Excellent, Albert Bio a nově také Albert Veggie pro vegetariány nebo Albert FreeFrom pro zákazníky potýkajícími se s intolerancí na lepek či laktózu.

 

Při placení máte v hypermarketu Albert nyní nově možnost uplatnit stravenky společnosti Sodexo. Pro opravdu výhodný nákup připravuje hypermarket Albert každý týden letáky s akčními položkami, oblíbené jsou také sběratelské kampaně pro děti i dospělé. Koupí igelitové tašky navíc můžete přispět Nadačnímu fondu Albert, který prostředky rozděluje do projektů v jednotlivých regionech.

Těšíme se na vás. 

Otevírací doba

07:00 - 22:00

Oficiální www

www.ihyperalbert.cz/

Kontakt

Telefon: +420 326 373 110
Fax: 326 373 198
E-mail: 0190hos@ahold.cz

detail na mapě

Obchodní jednotka č. U1

Služby obchodu

 • Platba kartou
  Přijímáme platební karty


  visa_electron.jpg visa.jpg maestro.gif jcb.gif mastercard.gif 

 • Reklamace na prodejně
  Můžete reklamovat i zboží zakoupené v jiné naší prodejně.
 • Dárkový poukaz
  Věnujte jako dárek poukaz na nákup zboží.

Akce obchodu

Připravte se na čarodějnice

S blížící se nocí Pálení čarodějnic jsme si pro zákazníky hypermarketu Albert připravily rozšířenou nabídku masných výrobků i doplňků pro děti, navíc za zvýhodněné ceny.  
„Připravte se na Čarodějnice. V hypermarketu Albert naleznete vše, co potřebujete k příjemnému strávení Čarodějnic.“

Sleva na pohonné hmoty

O víkendu 29. 4 – 1. 5 obdrží zákazníci hypermarketu Albert při nákupu nad 700 Kč slevu 3 Kč na litr pohonných hmot.      
„Nakupte v termínu od 29. 4 do 1. 5 v hypermarketu Albert nad 700 Kč a získejte kupon na mimořádnou slevu 3 Kč/litr PHM. Kupon lze uplatnit na vybraných čerpacích stanicích Albert.“

Nový BRAND katalog

Od 27. 4 do 10. 5 je platný speciální BRAND katalog, ve kterém zákazníci naleznou více než 250 populárních značek se slevou min. 30 %.

Více informací naleznete v propagačním letáku.

Týdenní nabídka hypermarketu Albert

Aktuální týdenní nabídka hypermarketu Albert, která je platná od 27. 4 do 3. 5. 2016. Více informací naleznete v propagačním letáku.

Nová sběratelská kampaň s nádobím Berndes

Nová sběratelská kampaň s nádobím Berndes pokračuje!

Na oslavu a přivítání jara jsme pro zákazníky hypermarketů Albert připravili další věrnostní program, tentokrát pro dospělé. Zákazníci budou moci získat všestranné a elegantní nádobí značky Berndes se slevou až 97%. Platnost kampaně je od 9. 3. 2016 do31. 5. 2016, přičemž nasbírané body bude možné uplatňovat až do 14. 6. 2016.

Zapojte se do nové sběratelské kampaně v hypermarketu Albert a získejte všestranné a elegantní nádobí značky Berndes se slevou až 97%.

Kvalita bez kompromisů

Kvalita bez kompromisů – Retro řada v hypermarketech Albert

Nová Retro řada v úseku uzenin značí skutečný návrat k poctivé kvalitě. Zákazníci si tak mohou být jisti, že potraviny z Retro řady neobsahují lepek, sóju ani glutaman sodný E621. Prostě kvalita jako za starých časů!

Vychutnejte si poctivou kvalitu jako za starých časů! Nová Retro řada Albert nabízí uzeniny bez lepku, sóji a glutamanu sodného E621.

U nás nakoupíte bez peněz

U nás nakoupíte bez peněz

Připomínáme, že jako první řetězec akceptujeme až 5ks stravenek ve všech našich prodejnách. Na stravenky vracíme do 10 Kč.

Více informací naleznete na našem webu.

Fotogalerie

Větší fotografie

Další obchody v sekci Hypermarket


zpět na přehled obchodů

Newsletter

Aktuality až na Váš e-mail:

podmínkami

Napište číslicí číslo "pět"