Otevírací doby

 Obchodní centrum
po-ne 9:00 – 21:00 hodin

 Albert
po-ne 7:00 – 22:00 hodin

 Dětský koutek
po-pá 10:00 – 20:00 hodin
so-ne 9:00 – 20:00 hodin

 Čerpací stanice
po-pá 7:00 – 22:00 hodin
so-ne 8:00 – 22:00 hodin

 Mycí linka
po-ne 8:00 – 21:00 hodin


Kenvelo, Timeout

+420 601 191 908

9:00 - 21:00

www.kenvelo.cz

395mboleslav@gut.cz

Vedoucí: Tereza Pawlasová

Timeout kolekce tradičně čerpá inspiraci na pobřeží oceánu. Sezóna jaro/léto 2017 se nese v přirozeném až minimalistickém duchu s důrazem na přírodní a přirozený vzhled barev, materiálů a struktur. Odráží se ve lněných materiálech, přírodních odstínech modré, různorodých opráních a mačkaných efektech. Pocta je zde věnována moři s námořními detaily, jako jsou provazy nebo síťoviny. Škála barev je rozdělena do mnoha přirozených přírodních odstínů, které reprezentují pobřeží – hnědé zemité odstíny, písek, kamení, indigo. V této uvolněné kultivovanosti se rustikální setkává s moderním v příjemném volnočasovém mixu.

Letní kolekce Timeout zároveň reflektuje inspiraci v exotických zemích a trendech, které působí jako „tavící kotlík všech vlivů v souladu s dnešním multikulturním světem. Tento vliv najdeme především v dámské „Weekend“ linii, která zahrnuje dlouhé sukně/šaty s exotickými vzory, krajkové detaily, oversize topy, pohodlné střihy a lehké, splývavé materiály jako je viskóza nebo tencel.

V kolekci najdeme samozřejmě i tradiční zastoupení denimu, a to nejen klasické jeansy, denim sukně nebo šortky, ale take letní splývavou variantu chambray a tencelu na košilích, halenkách, sukních nebo šatičkách. Letní denim podtrhuje volnočasové, přesto ženské linie. Navozuje atmosféru víkendových trhů a usrkává kávy při ranní procházce.

TIMEOUT Spring/Summer 17 odráží jak globální trendy, tak i základní kořeny značky. Nezaměřuje se na určitou skupinu lidí nebo trh, naopak oslovuje stale větší počet “globálních občanů” z různých vrstev a koutů světa. Kolekce Timeout se nesnaží své nositele kamkoliv zařadit. Naopak, snaží se setřít nejen kulturní rozdíly, ale i hranici mezi časem stráveným prací a zábavou. Tím vzniká kolekce, která je vhodná pro jakoukoliv volnočasovou či semi-formální příležitost a dává prostor vlastní invenci v kombinování jednotlivých kousků.

 

 

KVL jaro-léto 2017: pro nové začátky!

Jaro přináší nové začátky a spolu s nimi v našich myslích rozkvétají představy o bezpočtu cest, které nás v následujících měsících čekají.
Jaké by to bylo, prožít každý den jako velké dobrodružství a zároveň být v každém okamžiku věrný koncepci "cestování nalehko"? To je výzva KVL!
Život je jako cesta, váš šatník plný oblečení, které vás inspiruje a dává vám energii už jen tím, že je každý den nosíte!
Trička s panoramaty nejoblíbenějších měst, festivalovými plakáty, karnevalovými barvami a velkým množstvím pozitivního životního postoje!
Kolekce KVL od firmy KENVELO pro jaro a léto 2017 je určena pro ty, kdo žijí v městské džungli, zatímco sní o tropických plážích a nekonečných prázdninách.

K O L E K C E    P R O  Ž E N Y


Kolekce pro ženy byla navržena vyváženými liniemi, které v sobě mísí sportovní a ležérní styl; jde o dynamickou, vzájemně kombinovatelnou kolekci plnou osobního kouzla.
Oblečení volného střihu je HITEM sezóny a nosí se ve štědrých stylistických kombinacích - trička s jednoduchými nebo veselými potisky v kombinaci s prošívanými bundami nebo vestami a širokými pohodlnými jersey kalhotami. Váš den bude jako výlet do hlavního města světa, ve kterém budete objevovat ulice, památky a nová zajímavá místa.
Experiment "cestování nalehko" pokračuje: v kolekci KVL navržené pro jaro a léto 2017 se nové džíny perfektně hodí k tenkými svetříkům v různých letních barvách, ale také k mikinám inspirovaným námořní tématikou, které nám připomínají dovolenou na riviéře. Bundy z EKO kůže zajistí hladký přechod z časného jara do léta a pletené svetry vám budou dělat společnost od chladných ranních hodin až do večera na břehu moře.

K O L E K C E  P R O  M U Ž E


Stejně jako kolekce pro ženy, také kolekce KVL pro muže na jaro a léto 2017 nás inspiruje, abychom se vydali na výlet po slavné americké Route 66.
Hlavními prvky kolekce jsou košile, které přicházejí v široké škále barev, tisků a střihů. Stejně rozmanitý je i způsob, jakým je můžeme nosit: s vyhrnutými rukávy a oblíbenými KVL džíny v elegantním ležérním stylu, s jersey kalhotami a jednoduchým tričkem pod košilí pro rebelský vzhled nebo ve stylu "cestujeme nalehko" s krátkými kalhotami pro každodenní prázdninovou náladu dokonce i ve městě!
Dominantní barvy jsou nanejvýš mužné: bílá, tmavě a světle modrá, šedá, černá a červená, barevná škála maximálně zvýrazněná použitými tisky - fotografickými úlovky ze světových měst, zprávami napsanými historickým písmem s osobitým stylem.
Smysl pro dobrodružství je podtrhován řadou prvků, které zvyšují dynamiku celé kolekce: džíny různých střihů a mužných odstínů, mikiny s kapucí na zip, mikiny amerických univerzit, vesty ve výbušných barvách, bundy z EKO kůže.
Nový začátek sezóny tedy může znamenat detoxikaci vašeho šatníku, do kterého pustíte pouze takové kusy oblečení, které se musí nacházet v každém uvolněném a svěžím pánském a dámském šatníku! Kolekce KVL od firmy Kenvelo je hlavní destinací pro veškeré oděvní hity a další nezbytné kousky této sezóny!


nahoru