Otevírací doby

 Obchodní centrum
po-ne 9:00 – 21:00 hodin

 Albert
po-ne 7:00 – 22:00 hodin

 Dětský koutek
po-pá 10:00 – 20:00 hodin
so-ne 9:00 – 20:00 hodin

 Čerpací stanice
po-pá 7:00 – 22:00 hodin
so-ne 8:00 – 22:00 hodin

 Mycí linka
po-ne 8:00 – 21:00 hodin

 McDonals
po-čt 7:00 – 22:00 hodin
pá-ne 7:00 – 24:00 hodin

 


Pomáháme

OC Olympia Mladá Boleslav možná všichni znáte jako místo pro pohodlné nákupy a zábavu, no a my se snažíme, aby jste se u nás cítili jako doma. To ale není vše, co děláme. Na světě je spousta lidí a dětí, které nemají život úplně jednoduchý a my se některým těmto dětem snažíme pomáhat. A zde bychom Vám chtěli ukázat, kde a jak je tato naše snaha vidět.

V posledních letech pořádáme jednou do roka akci pro děti z dětských domovů a ústavů pod názvem Děti dětem. Na těchto akcích si děti užijí spoustu zábavy se známými osobnostmi, animátory a komiky, zazpívají si, zasmějí se a odnesou si domů dárky, které pro ně připravíme. Mezi hosty těchto akcí patří například Michal David, Ivana Jirešová, Kamil Emanuel Gott a další.  www.youtube.com/watch?v=AxMRUw_NYEQ&t=17s

Dalším pravidelným projektem je každoroční vánoční Strom splněných přání. V období adventu můžete jako všichni naši zákazníci udělat radost dětem z dětských domovů. Některé děti mají tyto dárky jako jediné, které dostanou, jako například děti z Domova pod lípou.

Pro všechny děti z Domova pod lípou ještě necháváme vyrobit originální narozeninové dorty a ty jim vozíme přímo na Lipník. Věříme, že jim děláme radost :-)  https://www.facebook.com/Domovpodlipou/

www.domovpodlipou.cz   

Každým rokem také pořádáme společně s Dragon Internet a s hokejovým klubem BK MB výtvarnou soutěž s názvem Namaluj svět plný zábavy. Děti z dětských domovů malují a následně vyhrávají ceny v několika kategoriích. Jejich obrázky jsou pak u nás celý měsíc vystaveny. 

https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/vytvarna-soutez-pro-deti-z-detskych-domovu-zna-sve-viteze-20171013.html

Jedním z největších projektů do kterých se Olympia zapojuje je podpora Týmu Skládaček   https://www.facebook.com/ohcm.skladacky. Již několikátý rok podporujeme jejich činnost a sledujeme jejich aktivity. Osobně potkáváme i jejich každoroční patrony. Loni se jimi staly děti z Domova pod lípou a letos

Eliška a Oldík pro které sbíráme víčka. Aktivity Týmu Skládaček můžete sledovat zde:   http://www.skladacky2015.cz/

A Elišce a Oldíkovi můžete pomoci i vy a to kromě finanční podpory i sběrem víček. Koš na víčka naleznete u vchodu do dětského koutku Loďka Ola.

Mimo tyto aktivy se zapojujeme do dobročinných sbírek jako například pro nemocniční klauny, pro zvířátka v útulcích, pro Světlušku atd.

Zapojte se s námi a přijďte se podívat na některou z akcí, nebo doneste víčka pro Elišku a Oldíka. Sami poznáte jak skvělý je to pocit :-)

nahoru