Otevírací doby

 Obchodní centrum
po-ne 9:00 – 21:00 hodin

 Albert
po-ne 7:00 – 22:00 hodin

 Dětský koutek
po-pá 10:00 – 20:00 hodin
so-ne 9:00 – 20:00 hodin

 Čerpací stanice
po-pá 7:00 – 22:00 hodin
so-ne 8:00 – 22:00 hodin

 Mycí linka
po-ne 8:00 – 21:00 hodin

 McDonals
po-čt 7:00 – 22:00 hodin
pá-ne 7:00 – 24:00 hodin

 


Pomáháme

Projekty OC Olympia Mladá Boleslav

Nejsme jen místem zábavy a pohodlných nákupů. Jsme také prostor, kde se rodí a podporují krásné projekty prospěšné všem, kteří nemají svůj život jednoduchý. Věříme, že vzájemná solidarita může naše životy obohatit. Máte to stejně? Pojďte se s námi zastavit nad některými z nich:

 

DĚTI DĚTEM

Každoroční pravidelná akce pro děti z ústavů a dětských domovů. Den plný zábavy, dárků, kultury i sportu. Děti se setkávají se známými komiky, animátory a dalšími osobnostmi, které obdivují (Michal Davit, Ivana Jirešová, Kamil Emanuel Gott a další).

 Vidět více  

 

 

STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Sliby se mají plnit, alespoň o Vánocích…

Všichni naši zákazníci se mohou stát ježíšky, kteří dělají každoročně radost až 150 dětem z dětských domovů (např. Domov pod Lípou). Dárek, který v období adventu nakoupí a věnují může být často jediný, který děti o Vánocích rozbalí.

 

 

NAROZENINOVÉ DORTY

Narozeninový den je jeden z nejvýznamnějších v roce pro každého z nás. Většinou ho trávíme s přáteli a rodinou. Někteří to štěstí však nemají. Těm se jejich významný den snažíme osladit originálním narozeninovým dortem, který za nimi putuje až na Lipník (Domov pod lípou)

 

 

NAMALUJ SVĚT PLNÝ ZÁBAVY

Společná akce s Dragon Internet a s hokejovým klubem BK MB je o umění i vítězství. Motivované i talentované děti prožijí svou první výstavu vlastnoručně vytvořených děl přímo u nás v obchodním centru. Výstava trvá každoročně celý měsíc. Součástí akce je také možnost vyhrát hodnotné ceny, a to hned v několika kategoriích.  

Článek Boleslavského deníku s výsledky soutěže

 

 

TÝM SKLÁDAČEK

Jedním z největších projektů, do kterého se zapojujeme již několikátý rok. Znáte jej například ze sběru víček pro Elišku a Oldíka.  Na aktivitách Týmu skládaček se nám líbí, že směřují ke konkrétním lidem, kterým plní jejich přání a naplňují jejich potřeby.

 

 

DOBROČINNÉ SBÍRKY

  • nemocniční klauny
  • pro zvířátka v útulcích
  • pro Světlušku
  • Tříkrálová sbírka …

 

 

Všechny projekty jsou úžasné a my děkujeme, že se na nich můžeme podílet.

 

A pokud se i vy budete chtít zapojit, neváhejte a přijďte se podívat na některou z akcí. Nenechte si ujít ten skvělý pocit.

 

 

nahoru