Otevírací doby

 Obchodní centrum
po-ne 9:00 – 21:00 hodin

 Albert
po-ne 7:00 – 22:00 hodin

 Dětský koutek
po-pá 10:00 – 20:00 hodin
so-ne 9:00 – 20:00 hodin

 Čerpací stanice
po-pá 7:00 – 22:00 hodin
so-ne 8:00 – 22:00 hodin

 Mycí linka
po-ne 8:00 – 21:00 hodin

 McDonals
po-čt 7:00 – 22:00 hodin
pá-ne 7:00 – 24:00 hodin

 


Vybarvujeme se

Albert představil v nákupním centru Olympia v Mladé Boleslavi nový koncept hypermarketu.

Součástí modernizace je nové vybavení, způsob vystavení zboží, vzdušnější vzhled interiéru a využití moderních technologií, které přináší funkční zlepšení a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Inovací a změnami prochází i samotná nabídka. Důraz je kladen na pohodlí při nákupu, čerstvost a lokálnost. Zákazníci tak mohou domů přinést čerstvý chléb a sladké pečivo například z Merhautova pekařství z nedalekých Benátek nad Jizerou. Nově zde zákazníci naleznou koutek „Zdravě s Albertem“, kde jsou produkty pro zdravý životní styl. Na své si přijdou i zákazníci, kteří chtějí jíst bez lepku, laktózy, diabeticky nebo hledají veganské, raw či produkty bio kvalitě.

 

Od druhého dubnového týdne je nehtové studio EuroNails na novém místě. Nyní ho naleznete na stánku v pasáži naproti obuvi CCC a Humanicu. Ve stejném týdnu se také částečně uzavřely dámské toalety u Albertu. Provoz je sice omezen, ale toalety jsou v provozu a je nadále možné využít další toalety u jídelního koutu (food courtu).

 

Od pondělí 16.4.2018 se postupně každý týden vymění vzduchotechnika ve třech našich jídelních jednotkách. První přijde na řadu PANDA (čínské jídlo), následující týden pak ZLATÝ OREL ( čínské jídlo) a třetí týden SAMOS FOOD. Do 8.5.2018 by mělo být vše v pořádku a hotovo. Těšíme se ne vás :-)

 

 Vzduchotechnika byla úspěšně vyměněna a v pasáži již můžete cítit jen příjemnou vůni. Ve třetím květnovém týdnu se odstraní omalovánková stěna. Ale nebojte, omalovánky pro vás chystáme v klasické papírové podobě. Vytištěny by měly být do konce června.

Váš tým

Olympia

nahoru