Asistent(ka) prodeje - Plný úvazek

STEILMANN Jolana Sochorová

E-mail: jolana.sochorova@steilamnn.cz

Popis pozice

Asistent(ka) prodeje

Nabízíme

· Zajímavou práci

· Možnost profesního růstu (vedoucí směny)

· Odpovídající finanční ohodnocení

· Zajímavé firemní benefity

· Práci v malém dynamickém kolektivu s rodinnou atmosférou

· Odborné proškolení

. 12 hod směny, krátký/dlouhý týden

. Nástup možný ihned

Náplň práce

· prezentace a prodej zboží

· poradenství, odborná obsluha zákazníka

· aktivní komunikace se zákazníkem

· doplňování, třídění a dárkové balení zboží

· dodržování postupů, firemní strategie, zodpovědnost za vystavené zboží

Požadujeme

· SŠ vzdělání, praxe v oboru vítána, není však podmínkou

· Vynikající komunikační a prezentační dovednosti

· Profesionální péči o naše zákazníky tzn. ochota, vstřícnost, příjemné vystupování

· Zájem o sortiment, ochota učit se nové věci

· Kreativitu a zručnost

· Spolehlivost

· Reprezentativní vzhled i vystupování, smysl pro týmovou práci

CV prosím posílat na jolana.sochorova@steilamnn.cz