Dnes otevřeno
  • po–ne 7:00–22:00
Obchod přijímá dárkovou kartu centra

Informace o obchodě

Žijeme značkou Albert
Naším cílem je vybudovat Albert v nejsilnejší značku na českém maloobchodním trhu s potravinami. Chceme si získat srdce i mysl zákazníku. A myslíme i na to, že jejich potřeby a přání se mění – vyvíjet se proto budeme i my.
Albert přichází s novou grafickou tváří a novým sloganem: Jsme tu pro Vás. Touto jednoduchou větou chceme Vám, svým zákazníkům, sdělit, že se snažíme plnit Vaše potřeby a přání a chceme se stát součástí Vašeho života. Možná to ještě nedokážeme na sto procent, ale děláme vše pro to, aby tomu tak bylo v blízké budoucnosti.
Hodnoty značky:
Poctivost => Albert slibuje jen to, co dokáže splnit. Děláme vše pro to, abyste se u nás vždy mohli spolehnout na kvalitu zboží a dobrou úroveň služeb.
Blízkost => Záleží nám na osobním kontaktu. Chceme být Vaší oblíbenou prodejnou, kde Vás vítá usměvavý personál a kde se Vám dobře nakupuje.
Zodpovědnost => Chováme se zodpovědně vůči svým zákazníkům i zaměstnancům. Jsme ohleduplní k životnímu prostředí a podporujeme rozvoj míst, v nichž provozujeme své prodejny.
Radost ze života => Naším přáním je, abyste se v našich prodejnách cítili dobře a našli příjemné prostředí, kam se vždy rádi vrátíte.