Strom splněných přání

V čase Vánoc pomáháme regionálním neziskovým organizacím splnit přání dětem bez domova. V roce 2018 jsme předali dárky v hodnotě 64 000 Kč.

Namaluj svět plný zábavy

Výtvarná soutěž pro děti z dětských domovů, které se zúčastňuje více než 130 dětí z Dětského domova Na Celně, Dětského domova Horní Krnsko, a také z Dětského centra při Klaudiánově nemocnici. Děti všech věkových kategorií se vžívají do rolí malířů. V letošním ročníku porota hodnotila celkem 118 zdařilých obrázků. Do soutěže jsme věnovali hodnotné ceny a poukaz Olympie určený k nákupu v obchodech centra. Za získaný poukaz zakoupili krásné hračky, módní a sportovní doplňky, nezapomněli ani na sladkosti pro všechny kamarády.

Skládačky

Od roku 2015 jsme jedním z hlavním partnerů spolku Skládačky z.s. Opakovaně podporujeme charitativně benefiční projekty, které tento spolek každoročně pořádá. Smyslem těchto projektů je především integrace mezi hendikepovanými a zdravými lidmi. Jsme hlavním partnerem projektu Jablonecká skládačka a Up Hill Run Dobrá Voda. Veškeré podrobnější informace naleznete na www.skladacky2015.cz.

Domov pod lipou Lipník

Domov pod lípou Lipník poskytuje pobytové, sociální, vzdělávací, výchovné a ošetřovatelské služby lidem s mentálním postižením. Lidem, kteří mají sníženou soběstačnost, a jejich životní situace vyžaduje pravidelnou podporu jiné fyzické osoby. Dětem pravidelně věnujeme narozeninové dorty a materiálně pomáháme ve významné sváteční dny.