Strom splněných přání

V čase Vánoc pomáháme regionálním neziskovým organizacím splnit přání dětem bez domova. V roce 2023 jsme předali dárky celkem 150 dětem ze 4 neziskových organizací.

Namaluj svět plný zábavy

Výtvarná soutěž pro děti z dětských domovů, které se zúčastňuje více než 130 dětí z Dětského domova Na Celně, Dětského domova Horní Krnsko, a také z Dětského centra při Klaudiánově nemocnici. Děti všech věkových kategorií se vžívají do rolí malířů. V letošním ročníku porota hodnotila celkem 118 zdařilých obrázků. Do soutěže jsme věnovali hodnotné ceny a poukaz Olympie určený k nákupu v obchodech centra. Za získaný poukaz zakoupili krásné hračky, módní a sportovní doplňky, nezapomněli ani na sladkosti pro všechny kamarády.

Dobrý Anděl 

Od roku 2024 jsme se stali jedním z partnerů nadace Dobrý Anděl. Cílem této nadace je zajištění pravidelné finanční, měsíční pomoci rodinám nemocných. Veškeré podrobnější informace naleznete na www.dobryandel.cz.

Domov pod lípou Lipník

Domov pod lípou Lipník poskytuje pobytové, sociální, vzdělávací, výchovné a ošetřovatelské služby lidem s mentálním postižením. Lidem, kteří mají sníženou soběstačnost, a jejich životní situace vyžaduje pravidelnou podporu jiné fyzické osoby. Dětem pravidelně věnujeme narozeninové dorty a materiálně pomáháme ve významné sváteční dny.