Květiny Novák

Na plánku

  • Dnes page.map.sidebar.closed
  • Po – Ne9:00 – 20:00

Informace o obchodě

Firma Květiny Novák Praha a.s. vznikla v roce 2003, a v současné době jsme jednou z největších firem tohoto druhu na našem trhu. Firma má zastoupení po celé ČR. Hlavním předmětem podnikání je nákup a prodej květin, který jsme rozšířili o velký sortiment dekoračních předmětů tzv. home art, který chceme zákazníkům nabídnout ve speciálních dárkových obchodech. 
Květiny Novák zákazníkům nabízí vazby květin, svatební kytice, smuteční kytice, netradiční vazby, vazba ze sušených květin, pokojové květiny, venkovní květiny a sadbu, dále obaly na květiny, vázy, zeminu, hnojiva a dárkové předměty. 


Zcela novým projektem jsou naše velkoplošné obchodní jednotky, “Zelený domov“, které nabízejí zákazníkům ucelený sortiment umělých květin, obalů, dekoračních předmětů, potřeb pro zahrádkáře, potřeby pro vlastní tvorbu květinových aranžmá a dekorací, a v neposlední řadě také hrnkové květiny většího vzrůstu. Zajišťujeme také rozvoz květin, květinovou výzdobu kanceláří, domácností, zahrad i obchodních pasáží.